Elazığ Haberleri, Elazığ Son Dakika Haberleri, Elazığ Son Dakika Haberleri

“Yapma yapma” diye yalvaran karısını öldürmüş

Olayın tanıkları, eşi ateş etmeden kadının Yapma yapma diye yalvardığını söyledi.

Olay, 18 Kasım 2016 tarihinde merkez Sanayi Mahallesi Levent Sokak’ta bir tuhafiyeci de meydana gelmişti. Bir süredir kocası Serkan Yıldız ve 3 yaşındaki oğlundan ayrı yaşayan İlknur Yıldız, çocuğuyla buluşmuştu. Zanlı koca, kendisinden habersiz oğluyla buluşan eşine şarjördeki mermiler bitene kadar ateş ederek öldürmüştü.

Eş cinayeti davasının duruşması Elazığ 1. Ağır Ceza Mahkeme’sinde görüldü. Duruşmaya tutuklu Serkan Yıldız SEGBİS’le görüntülü olarak katılırken, müştekiler, tanıklar ve taraf avukatları salonda yer aldı.

Mahkeme heyeti tarafından söz verilen cinayet zanlısı Serkan Yıldız, pişman olduğunu ve istemeyerek cinayeti işlediğini söyledi.

Cinayet zanlısı kocanın içeri girince silahını kadına doğrulttuğunu belirten tanık İdris Y. “ Kadın ‘Yapma yapma’ dedi. Sonra şahıs bana doğrulttu, geri çekildim. Sonra tekrar kadına doğrulttu ve ateş etti” dedi.

Tanıklardan Gülşah E. ise ifadesinde, “Biri kucağında bebek ile içeri girdi ve ‘yenge biraz acele et yine gelecek’ dedi. 1 dakika sonra adam içeri girdi. Silahını doğrulttu ve ateş etti. Kaç el ateş ettiğini bilmiyorum” diye konuştu.

Tanıkların dinlenmesinin ardından, eşini öldürmek suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle yargılanan zanlının duruşması eksikliklerin giderilmesi için ileri bir tarihe erteledi.

Bir önceki yazımız olan Elazığ’da ‘Koruyucu Aile’ standı açıldı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri