Elazığ Haberleri, Elazığ Son Dakika Haberleri, Elazığ Son Dakika Haberleri

Türk Kızılayı Elazığ’a anaokulu yaptıracak

Türk Kızılay’ı İstanbul şubesi tarafından, ’Eğitime Yüzde Yüz Destek’ kampanyası kapsamında Elazığ’a 3 derslikli anaokulu yaptıracak. Yapılacak anaokulu ile ilgili Elazığ Valiliğinde protokol imza töreni düzenlendi. Vali Murat Zorluoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Bağlıtaş ve Türk Kızılayı Elazığ Şubesi Başkanı Mehmet Kaymaz hazırlanan protokolü imzaladı.

Kızılay’ın 81 ilde olduğu gibi Elazığ’da da bir anaokulu inşa edeceğini belirten Vali Murat Zorluoğlu, Ulukent ve Doğukent Mahallelerinin kesiştiği bir noktada yapılacak olan bu anaokulu hızlı bir şekilde tamamlanarak önümüzdeki yıl hayata geçirilecektir. Kızılay sadece ülkemizde ve dünyanın çok değişik bölgelerinde insanlara yardım etmekle kalmamakta aynı zamanda böyle sosyal içerikli projeleri de uygulamaya koymaktadır. Bu kapsamda güzel bir anaokulunu da ilimizdeki çocuklarla buluşturacağız dedi.

Bir önceki yazımız olan "Yapma yapma" diye yalvaran karısını öldürmüş başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri