Elazığ Haberleri, Elazığ Son Dakika Haberleri, Elazığ Son Dakika Haberleri

Taraftarlardan Elazığspor’a destek çağrısı

Elazığspor taraftarları bugün oynanacak olan Elazığspor – Balıkesirspor maçı öncesi bir araya geldi. 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda toplanan taraftarlar maddi sıkıntılar çeken Elazığspor için destek çağrısında bulundu. Taraftarlar adına açıklama yağan Serkan Çayır, Elazığspor’un zor durumlar geçirdiğini söyledi.

Tek amaçlarının Elazığspor’u hak ettiği yerlere getirmek olduğunu ifade eden Çayır, “Elazığspor hiçbir siyasi kurumun olmadığı gibi hiçbir kamu kurumuna ait değildir. Ancak Elazığspor için yapılan gayret ve hizmetler hepimizce malumdur. Tek derdimiz Elazığspor olan biz taraftarların istediği tek şey, şehrimizin gururu olan Elazığspor’a kamu kurum ve kuruluşların, siyasi kadroların, esnaf ve tüm halkımızın destek vermesidir. Gelecek yıl daha iyi yerlere gelebilmek için bu destek şehirde yaşayan herkesin üstüne vazifedir. Amacımız şehrimizi ve takımızı tüm dünyaya tanıtmaktır” dedi.

Açıklamanın ardından taraftarlar olaysız bir şekilde dağıldı.

Bir önceki yazımız olan Kahraman şehidin adı verilen, mesire alanı tamamlandı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir