Elazığ Haberleri, Elazığ Son Dakika Haberleri, Elazığ Son Dakika Haberleri

Survivor Tuğçe Melis Demir kimdir? Aslen nerelidir?

Survivor Tuğçe kimdir sorusunun cevabını sizler için derledik. Survivor 2017 tüm heyecanıyla devam ediyor. Peki Survivor Tuğçe kimdir, aslen nerelidir, mesleği nedir? Tuğçe Melis Demir 1994 Ankara doğumludur. Eğitimini İzmir’de tamamlayan Tuğçe Melis Demir, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nden mezun olmuştur. Tuğçe Melis Demir eğitim hayatının yanında sporla da ilgilenmektedir. Ana spor dalı ise buz hokeyidir. Tuğçe Melis Demir ayrıca milli takım buz hokeyi oyuncusudur. 1.69 boya ve 62 kiloya sahip olan Tuğçe Melis Demir, Survivor Gönüllüer Takımı’nda ter döküyor. 

SURVİVOR KİM ELENECEK?

Survivor’da dün akşam dokunulmazlık oyunu oynandı. İlk dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımı, ikinci dokunulmazlığı da kaybetti. Böylece ünlüler takımı 4 yarışmacısını eleme potasına soktu. Survivor’da eleme adayları kimler sorusunun cevabını sizler için derledik. Dün akşamki dokunulmazlık oyununun ardından Tarık, Sedat, Sabriye ve Adem eleme potasına girdi. Survivor’da kim elenecek sorusunun cevabı yarın akşam belli olacak. Survivor’da yarın eleme yaşanacak. Elemenin ardından yaşanan tüm gelişmeleri haberimizden bulabilirsiniz. 

SURVİVOR ADEM VE SABRİYE AŞK MI YAŞIYOR?

Survivor 2017 tüm hızıyla devam ediyor. Survivor ünlüler takımı yarışmacılar Adem Kılıççı ve Sabriye Şengül arasında bir ilişki mi var merak ediliyor. Sabriye’nin Adem’e bebeğim diye hitap etmesi akılları karıştırdı. Bunun ardından ikili yaşadıkları bir tartışma sonrası diyalogları akıllarda Survivor Adem ve Sabriye arasında aşk mı yaşanıyor sorusunu getirdi. Yaşadıkları bir tartışma nedeniyle Sabriye, Adem’den Beni yanlış anlıyorsun. Öp barışalım diyerek özür diledi. Bunun üzerine Adem, “Ben seni her zaman öperim” diye cevap verdi.

Bir önceki yazımız olan Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak çiftinden tazminat davası başlıklı makalemizde haber, haberler ve onur saylak hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri