Elazığ Haberleri, Elazığ Son Dakika Haberleri, Elazığ Son Dakika Haberleri

Motosiklette güvenilir sürüş teknikleri anlatıldı

Elazığ Motosiklet ve Motor Sporları Kulübü tarafından, motor tutkunlarına yönelik güvenilir sürüş eğitimi verildi. Medical Park Elazığ Hastanesi ev sahipliğinde gerçekleşen eğitmen Serhat Kılavuz tarafından verilen eğitime, Elazığ Motosiklet ve Motor Sporları Kulübü Başkanı Serdar Sertdemir, Medical Park Elazığ Hastanesi Genel Müdürü Op. Dr. Mahmut Yıldız ve motor tutkunları katıldı.

Elazığ Motosiklet ve Motor Sporları Kulübü Başkanı Serdar Sertdemir , Motosiklet kullanıcılarının kurallara uymaları konusunda teorik ve uygulamalı eğitimler verdiklerini söyledi.

Motosiklette güvenilir sürüş teknikleri konusunda yapılan toplantıya ev sahipliği yaptıklarını aktaran Medical Park Elazığ Hastanesi Genel Müdürü Op. Dr. Mahmut Yıldız, Amacımız motosiklet sevenlere güvenli motosiklet kullanmaları konusunda eğitmen Serhat Kılavuz’un tecrübelerini iletmesi noktasında yardımcı olmaktır şeklinde konuştu.

Motor tutkunlarına eğitim vermelerindeki sebeplerinin güvenli motosiklet kullanımı hakkında teknik bilgiler paylaşmak olduğunu belirten eğitmen Serhat Kılavuz, Eğitimlerimizde ki amacımız motosiklet kullanırken güvenli olmak ve trafikte diğer tehlikelere karşı önlem almakdiye bilgi verdi.

Program, eğitmen Kılavuz’un motor tutkunlarına güvenilir sürüş tekniklerini anlatması ile sona erdi.

Bir önceki yazımız olan Elazığ’da ebelik haftası kutlandı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri