Elazığ Haberleri, Elazığ Son Dakika Haberleri, Elazığ Son Dakika Haberleri

Kaymakamdan 15 çocuklu, 37 torunlu çifte ziyaret

Elazığ’ın Kovancılar İlçesi Kaymakamı Hasan Gündoğdu, ilçede ve bağlı bulunduğu köylerde yaşlı ve çok çocuklu aileleri ziyaret etmeye başladı.
Kovancılar Kaymakamı Hasan Gündoğdu, yaşlılarımıza ve çok çocuklu ailelere sahiplenmek amacıyla ziyaretlere başladı. Kaymakam Gündoğdu, ziyaretler kapsamında ilk olarak ilçeye bağlı Tepebağı köyünde yaşayan 15 çocuk ve 37 torun sahibi 72 yaşındaki Şabettin ve Şefika Aydın çiftinin evine gitti. Kaymakamın evlerine geldiğini gören Aydın çifti, ziyaret için teşekkür etti.
Kendisinin 72 yaşında olduğunu belirten Şabettin Aydın, “15 çocuğum var. Bunlardan 10’u kız, 5’i erkek. Onları zor şartlarda büyüttük. Kaymakamın bizi ziyaret etmesinden dolayı memnun olduk” dedi.
Kaymakam Hasan Gündoğdu, “Kaymakamlık olarak yaşı ilerlemiş büyüklerimizi, hem de 10’u aşkın çocuk sahibi olan ailelerimizi ziyaret ediyoruz. İlk olarak Şabettin ve Şefika Aydın çiftimize geldik. Bu ziyaretlerimizi sürdüreceğiz” diye konuştu.
Kaymakam Gündoğdu, ziyaret anısına, Aydın çiftine isimleri yazılı saat hediye etti.

Bir önceki yazımız olan Harput’un, Dünya Mirası Listesine girmesi için dosya hazırlandı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri