Elazığ Haberleri, Elazığ Son Dakika Haberleri, Elazığ Son Dakika Haberleri

Kadınlar, Şebnem Schafer’la yarıştı

Çeşitli etkinlikler düzenlenen Nata Vega Outlet Alışveriş Merkezi’nde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü de unutulmadı. Sunuculuğunu ünlü manken Şebnem Schafer’ın yaptığı yarışmada, katılımcılara çeşitli hediyeler verildi. Sadece kadınların yarıştığı yarışma konseptinde eğlenceli dakikalar geçiren kadınlar, Dünya Kadınlar Günü’nü tüm coşkusuyla kutladılar.

“Bütün kadınlar çok azimliydiler”

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Ankara’da olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Schaefer, Ankara’da ve Nata Vega Outlet’te olmaktan mutluluk duydum. Çok keyifli bir yarışma geçti. Bütün kadınlar çok azimliydiler. Ben burayı çok seviyorum. Özellikle bu alışveriş merkezinin ambiyansı vesaire çok güzel. Kadınlar günü sebebiyle güzel giyindim; beyaz ve çiçekli giyindim. Kadın bir çiçektir. Bir de beyaz; berraklık anlamına geldiği için bugün böyle bir kıyafet seçtim. Kadınlar sırf bugün için değil, her gün özeldir“ diye konuştu.

“Finale kalacağımı tahmin bile etmiyordum”

Yarışmada birinci olup, hem tek taş yüzük hem de 5 beş yıldızlı bir otelde çift kişilik tatil kazan bir çocuk annesi Ayşegül Doğdu ise yarışması sonrası duygularını şöyle ifade etti:

“O kadar heyecanlıyım, mutluyum ki hepsini aynı anda yaşıyorum. Finale kalacağımı tahmin bile etmiyordum. Elenirim diye düşünüyorum. Çok güzel bir yarışmaydı. İlk beş’e kaldığım için tek taş yüzük kazandım, birinci olduğum için de tatil kazandım. Tesadüfen katıldım. Bir arkadaşın gelmeyeceğini söylediler, katılır mısın? Diye rica ettiler. Bu şekilde yarışmaya katıldım.”

Yarışmaya katılan tüm yarışmacılara Türkiye’nin en uzun akvaryumuna giriş bileti, yarı finale kalan beş yarışmacıya tek taş yüzük, birinci olan yarışmacı ise 5 yıldızlı Çam Otelde çift kişilik konaklama ve tek taş yüzüğün sahibi oldu.  

Emre Yüzügüldü

Bir önceki yazımız olan Bamsı ve Aliyar’ın ölüp ölmeyeceği Türkiye’nin gündemi oldu başlıklı makalemizde bamsı, diriliş ertuğrul ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir