Elazığ Haberleri, Elazığ Son Dakika Haberleri, Elazığ Son Dakika Haberleri

Gençler, geleneksel spor dallarıyla eğlendi

TÜGVA Elazığ Temsilciği, Gençlik Merkezi, Elazığ ÜNİAK ve Genç Girişimler Kulübü tarafından gençlik şöleni düzenlendi. FÜ Kültür Parkta düzenlenen şölende gençler, ata binmeden ok atmaya, masa tenisinden halat çekmeye, ip atlamadan duvara tırmanmaya kadar birçok aktivite de bulundu. Gençlik Şöleni etkinliğinin güzel olduğunu belirten öğrencilerden Özge Doğan, etkinlikte ata binip ok atarak eğlendiklerini aktardı.

Şenliğe katılanlardan Muhammed Bilgin, Bu şölende sınav sonrası stresimizi atıyoruz. Bu tür faaliyetlerin düzenlemesi bizim için çok iyi oldu, devamını bekliyoruzdedi.

Gençlik şöleninde eğlenme alanları oluşturduğunu ifade eden TÜGVA Elazığ İl Temsilcisi Mustafa Şerifoğulları, Sene sonuna doğru giderken gençlerin hem sınav stresi atmaları için hem de kendilerine geleneksel spor dallarında kendilerini geliştirebilmeleri için bir şölen oluşturmaya çalıştık. Burada ok atıcılığı, at biniciliği gibi geleneksel spor dallarımızı da bu alanda barındırmaya çalıştıkdiyerek bilgi verdi.

Bir önceki yazımız olan Elazığ’da çiftçilere çeşitli bitkiler dağıtıldı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri