Elazığ Haberleri, Elazığ Son Dakika Haberleri, Elazığ Son Dakika Haberleri

Elazığlılar sağlıklı yaşam için pedal çevirdiler

Yeşilay’ın kuruluşunun 97. yılı etkinliklileri kapsamında Yeşilay Elazığ Temsilciliği ve Bisikletliler Derneği Elazığ Temsilciliği tarafından Yeşilay Haftası etkinlikleri kapsamında bisiklet turu düzenlendi. Ahmet Aytar Meydanı’ndan başlayıp 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda son bulan etkinliğe Milli Eğitim İl Müdürü Ahmet Bağlıtaş, Yeşilay Elazığ Temsilcisi Tamer Kayaoğlu, Bisikletliler Derneği Elazığ Temsilcisi Murat Bahçeci ve vatandaşlar katıldı. Farkındalık oluşturmak amacıyla bisiklet turu düzenlendiğini belirten Milli Eğitim İl Müdürü Bağlıtaş, Yeşilay’ın madde bağımlılığı ve benzeri zararlı alışkanlıkların ortadan kaldırılması için bir bisiklet yarışması yapıldı. Gençlerin zararlı alışkanlıklardan kurtulmaları bizim en büyük dileğimizdir dedi.
1-7 Mart Haftası’nın Yeşilay Haftası olarak kutlandığını dile getiren Yeşilay Elazığ Temsilcisi Tamer Kayaoğlu, Toplumumuzda ve gençlerimizde madde bağımlılığına karşı bir bilinç uyandırmak ve farkındalık oluşturmak amacıyla etkinlik yaptık. Yeşilay’ın en büyük derdi toplumumuzu madde bağımlılığından uzaklaştırmaktır. Yeşilay, sağlıklı bir hayat sürdürmektir şeklinde konuştu.
Yeşilay Haftası dolayısıyla pedal çevirdiklerini dile getiren Neslihan Çetin, herkese zararlı alışkanlıklardan uzak sağlıklı bir yaşam dilediğini söyledi.

Bir önceki yazımız olan AK Parti’den Vali Zorluoğlu’na ziyaret başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri