Elazığ Haberleri, Elazığ Son Dakika Haberleri, Elazığ Son Dakika Haberleri

Elazığ’da güvenli öğrenci taşıma toplantısı yapıldı

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü, okul servislerini kullanan öğrencilerin güvenliğinin sağlanması amacıyla, güvenli öğrenci taşıma toplantısı yaptı. Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen programa, Vali Yardımcısı Mehmet Fevzi Dönmez, Trafik Denetleme Şube Müdürü Özcan Sevinç, Şoförler Odası Başkanı Şevket Toraman, öğrenci servis şoförleri, öğrenciler ve veliler katıldı. Program, Trafik Denetleme Şube Müdürü Özcan Sevinç’in güvenli öğrenci taşıma konusunda sunum yapmasıyla başladı.
Elazığ’da 132 bin öğrenciden 75 bin tanesinin servis araçlarını kullandığını belirten Vali Yardımcısı Mehmet Fevzi Dönmez, Servis kullanan öğrencilerin bir kısmı şehir merkezinde bir kısmı da köylerde taşımalı servis kullanan öğrenciler. Bu öğrencilerin sağ salim, mutlu ve huzurlu bir şekilde evlerinden okullarına gitmesi bizim için önem arz ediyor. İlimizde bu toplantıyla ulaşmak istediğimiz amaç konun taraftarlarıyla bir araya gelip eksiklikleri değerlendirmek gidermektir dedi.
Program soru cevap şeklinde sona erdi.

Bir önceki yazımız olan Başsavcı Korkmaz’dan, BİK’e ziyaret başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri