Elazığ Haberleri, Elazığ Son Dakika Haberleri, Elazığ Son Dakika Haberleri

Elazığ’da 131 bin öğrenci ders başı yaptı

Elazığ’da 2016-2017 eğitim öğretim yılının sömestr tatilinin bitmesinin ardından 131 bin 500 öğrenci bugün ders başı yaptı.
Türkiye geneli olduğu gibi Elazığ’da da 2016-2017 eğitim öğretim yılının sömestr tatilinin sona ermesiyle 8 bin öğretmen ve 131 bin 500 öğrenci ikinci yarıya başladı. Sabah saatlerinde okullara gelen öğrenciler, geçirdikleri 2 haftalık tatilin ardından arkadaşlarıyla buluşmanın mutluluğunu yaşadı. Tatilde en çok arkadaşlarını özlediklerini anlatan minikler, derslerine daha çok çalışacaklarını söyledi.
Tatilde gezdiğini ve ders çalıştığını ifade eden Atatürk İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Sıla Tosun, ikinci dönem daha başarılı olacağını söyledi.
Sömestr tatilinde çok ders çalıştığını belirten Selim Efe Orhan, “İkinci dönemde, birinci dönemden daha çok çalışacağım. Sömestr tatilinde arkadaşlarımı özledim. Yeniden okula geldiğim için çok mutluyum” dedi.
Sömestr tatilini iyi değerlendirdiğini dile getiren Hüsna Kacar ise, “Sömestr tatilinde gezmelere gittim ve ders çalıştım. Geçtiğimiz dönem teşekkür aldım, bu dönem takdir almaya çalışacağım” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Elazığ’da yangında 5 kişi dumandan etkilendi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri