Elazığ Haberleri, Elazığ Son Dakika Haberleri, Elazığ Son Dakika Haberleri

Elazığ Merkezli 5 İlde Sağlıkçılara Fetö Operasyonu: 18 Gözaltı

ELAZIĞ’da, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında Bylock haberleşme sistemi kullandıkları ve örgüte yardım yaptıkları belirtilen kişilere yönelik 5 ilde gerçekleştirilen operasyonlarda aralarında doktor, eczacı ve kimyagerlerin de bulunduğu 18 kişi gözaltına alındı.

Elazığ Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü FETÖ/PDY soruşturması kapsamında Elazığ merkezli Ankara, İstanbul, Malatya ve Burdur’da Bylock haberleşme sistemi kullandıkları ve örgüte yardım yaptıkları belirtilen 22 kişiye yönelik operasyonlar gerçekleştirildi. Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince eş zamanlı gerçekleştirilen operasyonlarda, aralarında Bylock kullanıcıları ve örgüte yardım yaptıkları ileri sürülen doktor, eczacı, biyolog, diş teknisyeni, kimyager gibi sağlık çalışanlarının bulunduğu 18 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınanlar Elazığ Emniyet Müdürlüğü’ne getirilirken, 4 kişinin yakalama işlemlerinin sürdüğü belirtildi. – Elazığ

Bir önceki yazımız olan Yol kesme eylemine 983 yıl hapis başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri