Elazığ Haberleri, Elazığ Son Dakika Haberleri, Elazığ Son Dakika Haberleri

Elazığ, Kahraman Şehidi Fethi Sekin’i Andı

Elazığ Belediyesi ve İl Müftülüğü’nün organizasyonuyla kahraman şehit polis Fethi Sekin için baba ocağı Elazığ İzzetpaşa Camii’nde düzenlenen anma programına, kahraman şehidin babası Zeki Sekin, kardeşi Ahmet Sekin, Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu, AK Parti Elazığ Milletvekilleri Tahir Öztürk, Ejder Açıkkapı, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ Emniyet Müdürü Doğan Cangül, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kurbettin Demirdağ, AK Parti İl Baskanı Ramazan Gürgöze, Elazığ Şehit Aileleri Ve Malul Gaziler Yardımlaşma Dernek Başkanı Hasan Alataş, STK temsilcileri, ilçe ve belde belediye başkanları, şehidin yakınları, meslektaşları ile vatandaşlar katıldı.

2010 yılı Dünya Kur’an-ı Kerim Güzel Okuma Birincisi Hafız Ali Tel ve 2013 Kur’an-ı Kerim Güzel Okuma Türkiye Birincisi Hafız Habip Deveci tarafından sunulan Kur-an’ı Kerim ziyafetinin ardından, Elazığ şehidi için tek yürek duada buluştu.

Bir önceki yazımız olan Elazığ Apartmanda Yangın 4 Kişi Dumandan Zehirlendi 2 başlıklı makalemizde 2, 4 ve Apartmanda hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri