Elazığ Haberleri, Elazığ Son Dakika Haberleri, Elazığ Son Dakika Haberleri

Elazığ Baskilliler Derneğinde, Aslanmirza Güven Tazeledi

Elazığ Baskilliler Derneğinde, Naim Aslanmirza yeniden başkanlığa seçildi.

Elazığ Baskilliler Derneği 7. Olağan Genel Kurulu, Eczacılar Odası Toplantı Salonunda yapıldı.

AK Parti Elazığ Milletvekili Tahir Öztürk, genel kurulda yaptığı konuşmada, ülkenin zor süreçlerden geçtiğini ve bu süreçte vatana göz dikenlerle mücadele edeceklerini söyledi.

Yeni Türkiye için yeni anayasa çalışmaları başlattıklarını belirten Öztürk, Biz bir anayasa maratonunu geçtik. Mecliste ciddi mücadeleler verdik mücadelelerimizin amacı ülkenin daha ileri gitmesi daha daha hızlı kalkınması için yeni sistem değişikliğine giderek, insanların güvenliğini sağlamak ve refahını yükseltmek. dedi.

Dernek Başkanı Naim Aslanmirza da dernek olarak 13 yıldır faaliyet yürüttüklerini belirterek, örgütsüz ve dağınık toplumlarda hiçbir zaman başarının elde edilemeyeceğini dile getirdi.

Genel kurulda konuşmaların ardından tek listeyle gidilen seçim sonucunda Aslanmirza, geçerli oyların tamamını alarak yeniden başkan seçildi.

Dernek genel kuruluna AK Parti Elazığ milletvekilleri Metin Bulut ve Ejder Açıkkapı ile AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze de katıldı.

Bir önceki yazımız olan Elazığ’da tarımsal meteoroloji ile çiftçiler erken uyarılacak başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri